Samsun Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Hastanesinde Göğüs Cerrahisi Uzmanı olarak görev yapmakta olan Op.Dr. Kamil FURTUN' u menfur bir saldırı sonucu kaybetmiş olmanın üzüntüsünü yaşıyoruz....


 
 
 

Samsun Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Hastanesi’nde Göğüs Cerrahisi Uzmanı olarak görev yapmakta olan Op.Dr. Kamil Furtun’u menfur bir saldırı sonucu kaybetmiş olmanın üzüntüsünü yaşıyoruz.

Toplumun hemen hemen tüm kesimlerinde yaşandığı gibi sağlıkta da  maalesef bu tür üzücü olaylarla karşı karşıya kalabilmekteyiz. İnsan hayatına kast edilerek ortaya konan bu korkunç olay sağlık camiamızı derinden sarsmıştır.

İnsanımızın sağlığı için canla, başla ve aşkla 7/24 görev yapan sağlık çalışanlarımıza yönelik her türlü şiddeti, kimden ve nasıl geldiğini ayırt etmeksizin lanetliyor ve sevginin, merhametin ve hoşgörünün sembolü olan SAĞLIK ALANINDA böylesi kahreden olayların bir daha yaşanmamasını yürekten temenni ediyoruz.

Hayatını kaybeden meslektaşımıza Cenab-ı Hakk’tan rahmet, eşi ve çocukları başta olmak üzere yakınlarına sabırlar diliyoruz.

 

Sağlık Camiamızın başı sağ olsun.