HASTANEMİZE İKİ YENİ KADRO


    68. Dönem Devlet Hizmet Yükümlülüğü kurasında Hastanemize 1 Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı ile bir Pratisyen Hekim kadrosu acıldı.

   Başhekim vekilimiz Op. Dr. Şaban UYSAL yaptığı acıklamada ; Ataköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi olarak yeni kadrolara gelecek hekim arkdaşlarımız ile daha güclü bir ekip olacaklarını ifade etti. Op. Dr. UYSAL şöyle devam etti; Hastanemiz Doğu Karadeniz ve Doğu Anadolu bölgesine hitap eden bir branş hastanesidir.Hastanemiz 88 yataklı olup tecrübeli bir ekiple; psikiyatri alanında etkin ve nitelikli bir sağlık hizmeti sunmaktadır. Hastalarımızın buyuk bır kısmı il dışından olup yatarak tedavi görmesi gerken hasta gurubudur.

   Trabzon Kamu Hastaneler Birliğinin ve Sağlık Bakanlığının katkıları ile Hastanemiz 2014 yılı sonunda tadilattan geçirilip geniş ve ferah bir ortamda hizmet vermesi sağlanmıştır.

   Hastanemiz müthiş doğa manzarası, geniş ferah bahcesi, kantini, beceri atölyesi ile de hastalarımızın medikal tedavilerine ek olarak sosyal bir desdek sağlamaktadır dedi.

  

 

 


Haber Detay Resimleri